Facebook'ta Paylaş
 
Twitter'da Paylaş
 
Pin it
 
E-Mail ile Paylaş
 
Blogunda Paylaş
 
Facebook'ta Takip Et
 
Blogdan Takip Et
 

Yumuşak Şeyler, aynı ya da benzeri ürünleri adım başı görmekten sıkılan, hem kendilerini şımartmak hem de sevdiklerine orijinal hediyeler vermek isteyenler için yaratılmış bir tasarım objeler koleksiyonudur. Yumuşak Şeyler %100 elde ve sınırlı sayıda üretilmiştir. Şu anda oyuncak, yastık, magnet, anahtarlik ve rozetlerden oluşan koleksiyona zamanla yeni ürün grupları da eklenecektir.

Yumuşak Şeyler çocuklara yönelik değildir! Üzerlerinde zıplamaya, ağıza sokulmaya, çamura fırlatılmaya uygun değillerdir. Bu yüzden 12 yaş altı için önerilmez.

Ürünler sipariş üzerine hazırlanır ve 10 gün içerisinde kargoya verilir. Kargo süresi İstanbul için 2, diğer şehirler için 3 iş günüdür. Herhangi bir ürünün satışı herhangi bir sebepten ötürü kısa bir süreliğine durmuş olabilir, eğer “satın al” linki çalışmayan bir ürüne çok acele şekilde sahip olmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Kargo ve kredi kartı ile uğraşmak istemezseniz yine iletişime geçerek hesaba havale yaparak ürününüzü elden teslim alabilirsiniz.

Web sitesi dışındaki herhangi bir yerden satın aldığınız ürün, web sitesindekilerden çeşitli açılardan farklı olabilir. Web sitesinden sipariş ettiğiniz ürün fotoğrafta görülenin aynısı olacaktır.

 

© 2008-2016 Sezen UYGUR. Bu sitenin tüm içeriği telif hakkı ile korunmaktadır. İzinsiz kullanılamaz.
Maintained by Serkan ÖZCAN | Facebook Group